O nas

SmartRent-Car to prężnie rozwijająca się wypożyczalnia samochodów w działająca na Śląsku od 2020 roku. Nasza flota składa się z komfortowych i ekskluzywnych samochodów. Dysponujemy elastyczną i atrakcyjną ofertą, dopasowaną do oczekiwań Klienta. Wypożyczalnia aut oferuje usługi dla Klientów oczekujących obsługi na najwyższym poziomie, poszukujących samochodów idealnych na dłuższe trasy w celach turystycznych bądź dla celów reprezentacyjnych i zawodowych zapewniające komfortową i bezpieczną podróż. Każdego klienta obsługujemy na najwyższym poziomie.

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW NA ŚLĄSKU

SmartRent-Car to wypożyczalnia samochodów z siedzibą w Dąbrowie Górniczej. Zajmujemy się wynajmem aut luksusowych, sportowych oraz miejskich. Nasze pojazdy posiadają bogate wyposażenie, pełne ubezpieczenie OC, AC, NNW oraz regularnie sprawdzany stan techniczny.

WYNAJEM AUT DLA FIRM

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Dla firm oferujemy najem pojazdów w celach reprezentacyjnych i marketingowych związanych z podróżą służbową lub przeznaczonych dla partnerów biznesowych. SmartRent-car zapewnia szereg rozwiązań rekomendowanych szczególnie dla właścicieli, kadry zarządzającej średniego i wyższego szczebla oraz pracowników działów marketingu.
Nasza elastyczna oferta sprosta wymaganiom najbardziej wymagających osób. Jako jedni z nielicznych w Polsce możemy pochwalić się autami super sportowymi takimi jak np. Ferrari Superfast 812.

OBSŁUGA KLIENTA

Rozumiemy indywidualne potrzeby naszych klientów. Wszystkie kwestie dotyczące wynajmu pojazdu ustalane są każdorazowo zgodnie z preferencjami Klienta. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, którzy poszukują samochodu w celach prywatnych jak i klientami biznesowymi, dla których ważne są atrakcyjne i elastyczne warunki umowy.

Szczegóły dotyczące posiadanych przez nas samochodów znajdują się w zakładce „NASZE SAMOCHODY”.

W razie pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt. Z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich niezbędnych odpowiedzi.